Prime Partner alustas tegevust juba 1996. aastal

Prime Partner AS alustas A.T. Kaubandus AS-i nime all tegevust juba 1996. aastal, olles seega üks vanemaid Baltikumi hulgikaubandus-ettevõtteid, mille tegevusalaks on kiire käibega tarbekaupade turustamine. Ettevõtte põhiliseks tegevusvaldkonnaks on kiire käibega tarbekaupade turustamine ja tootearendus. Prime Partner AS-ile kuuluvad omaloodud kaubamärgid Smile®, Elise® ja McLean®. Lisaks turustab ettevõte Eestis rahvusvaheliselt tuntud kaubamärke Energizer®, General Electric®, 3M®, Airam®, Kleenair® jt.        

 

 

Meie e-poest ostetud kaupade pakendid palun sorteeri vastavalt pakendiliigile kuhuviia.ee/sorteerimisjuhised

Palun vii kasutatud patareid ja akud omale sobivasse kogumiskohta!

elektroonikaromu.ee/et/patareide-kogumine/

Prime Partner AS on liitunud Eesti Elektroonikaromuga, kes teostab meie partnerina probleemtoodete kogumist. Omale sobiva kogumispunkti leiad siit:

elektroonikaromu.ee/et/elektroonikaromude-kogumine/

Prime Partner AS on oma tooteid seni turustanud peamiselt Eestis ja Lätis, kuid ettevõtte selgeks prioriteediks on muutunud ka rahvusvahelise haarde laiendamine. 2010. aastal alustasime tarneid Soome ning edaspidi on plaanis kanda kinnitada ka teistel turgudel. Prime Partner AS on positiivselt ära märgitud Eesti ettevõtete konkurentsivõime edetabelis ja pälvinud kõrgelt hinnatava ”A” krediidireitingu.