Prime Partneri edu põhineb firma tugeval väärtushinnangute süsteemil, esmaklassiliste tulemuste poole püüdlemisel ning inimestest ja keskkonnast hoolimisel.

Kiire käibega tarbekaupu turustava Prime Partner AS-i ajalugu ulatub aastasse 1996, mil alustati tegevust Tartus A.T. Kaubanduse AS-i nime all. Ettevõte võitis kiiresti mitmete ülemaailmsete kaubamärkide Eesti esindusõigused: 1997 Energizer®, 1998 – General Electric® ning 2008 – 3M®. 2000. aastal laienes Prime Partner AS Lätti ja samal aastal hakkas ettevõte aktiivselt tegelema toote- ja kaubamärgiarendusega. Intensiivne töö tarbijatele rahuolu pakkuva tootesortimendi loomisel ja jaekaupmeeste kategooriajuhtimise vajadustest lähtumine on aidanud saavutada märkimisväärseid tulemusi lähiturgudel. 2007. aastal kasvas ettevõte Eestis 24% ja Lätis 39%. Järgnenud 2008. aastal kasvas Prime Partner AS-i müügikäive konsolideeritult 6,7%, mis ülemaailmsest finantskriisist tingitud Baltikumi jaekaubanduse käibelanguse taustal tähendas turuosa kasvatamist nii Eestis kui ka Lätis.

2009. aastal tõi ettevõte turule edaspidi väga edukaks osutunud Elise® kaubamärgi ja A.T. Kaubandus AS sai uue, rahvusvahelisema nime Prime Partner AS. 2010. aastal alanud ja siiani kestva ulatusliku arendustegevuse käigus on saanud uue taseme logistiline infrastruktuur suurema ja kaasaegse laokompleksi näol. Uueks finantspartneriks valiti Põhjala suurim pank Nordea ning algas koostöö tuntud kaubandusketiga Soome turul.