Sotsiaalne vastutus

AS Prime Partner hoolib tulevikust – maailmast, mis jääb meie lastele. Nii toetab ettevõte heategevuslikke ja keskkonnaalaseid projekte nii rahaliselt kui ka töötajate osaluse kaudu.

Projekt „Doktor Kloun” aitab lastel, kes on pikaks ajaks haiglaseinte vahele määratud, naeru toel paraneda. Prime Partner aitab kogu maailmas usalduse võitnud heategevusmissioonil Eestis areneda ja laieneda. Meie jaoks ei ole peamine mitte kuldsponsori staatus, vaid laste naeratus.

Meie jaoks on tähtis ka võimalikult väike ökoloogiline jalajälg, mille endast maha jätame. See on kogu ettevõtte tegevuse keskseid printsiipe. Näiteks tootearenduses pöörame tähelepanu kõige säästlikuma tehnoloogia ja võimalikult suures ulatuses taastuva tooraine kasutamisele. Samuti on ettevõte osalenud metsa istutamisel, toetanud rahaliselt mitut keskkonnaalast projekti, nagu koristustalgud Eestis (”Teeme ära!”) ja Lätis, teinud kampaaniat tasuta paberprügikottide jagamiseks ning andnud oma töötajatele kasutamiseks ökoloogilisemad, hübriidmootoriga Toyota Priused. Ka meie töötajad ise osalevad aktiivselt keskkonnahoiuga seotud projektides.

Keskkonnateadlikkus igapäevastes tegemistes on osa Prime Partneri laiemast tasakaalustatud mõtteviisist – me hoolime oma töötajatest, klientidest, looduskeskkonnast ja ühiskonnast tervikuna.